Agregaty

AGREGATY GAZOWE I KOGENERACYJNE

AGREGATY Z ZAPŁONEM SAMOCZYNNYM

Działanie systemu Gazodiesel  do agregatów polega na podaniu dawki LPG, gazu ziemnego, biogazu, syngazu  lub innego palnego gazu do zasysanego powietrza, przy jednoczesnym znaczącym ograniczeniu ilości oleju napędowego. Dzięki temu ograniczamy ilość szkodliwych substancji, uzyskujemy efektywniejsze spalanie i co najistotniejsze zmniejszamy koszty paliwa na poziomie 15 % – 25 %.

Zaletą tego rodzaju instalacji gazowych jest to, że nie ma konieczności modyfikacji jednostki napędowej. Dzięki temu system jest uniwersalny i można go stosować we wszystkich rodzajach silników Diesla. Mimo iż zasada działania systemu Gazodiesla różni się od tych stosowanych w silnikach benzynowych to jego montaż jest nieco mniej inwazyjny. Sam poprawny montaż nie zapewnia jednak oczekiwanych oszczędności. Do efektywnego działania systemu konieczna jest jego odpowiednia kalibracja i konfiguracja, która pozwoli zoptymalizować wszystkie parametry jednostki. Przeszło 13 letnie doświadczenie Gascar Automotive w montażu instalacji Gazodiesla oraz ciągłwspółpraca z liderami  tej dziedziny z całego świata pozwoliły nam na opracowanie przez naszą firmę unikalnej metody kalibracji, która gwarantuje osiągnięcie globalnych oszczędności  przekraczających 15 %.

AGREGATY GAZOWE I KOGENERACYJNE

AGREGATY Z ZAPŁONEM ISKROWYM

Agregaty prądotwórcze z silnikami gazowymi są zasadniczo przeznaczone do pracy ciągłej. W określonych zastosowaniach np. tłoczenie gazu- znakomicie sprawdzają się także jako zespoły rezerwowe. Budujemy i projektujemy systemy zasilania LPG, gazu ziemnego, biogazu, syngazu  lub innego palnego gazu

Gascar  oferuje agregaty o mocach od 10 do 1000 kW, z możliwością zwiększania mocy we wszystkich możliwych wersjach: otwarte, obudowane, kontenerowe wyciszone, zgodnie z potrzebami klienta.